Kampanya

KOLTUK DÖŞEME EFSANE KAMPANYA

Tüm kredi kartlarına koltuk döşeme  5 taksit 

Mobilyalar ve aksesuarlar ile evinizi düzenleme konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece bir veya bir kaç özel gün için her yerde kumaş kullanmak suretiyle, bol para ve çaba harcamaya da gerek yok. Tüm ev veya işyeriniz için, içeriği iyi planlanmış ihtiyaca ve zevke göre tercih edeceğiniz koltuk döşeme için bir kaç çeşit kumaş ve kombinasyon ile evinizin veya iş yerinizin görünümünü değiştirebilirsiniz .

KOLTUK DÖŞEME FİYATLARI

 Koltuk döşeme fiyat almak için sitemiz üzerinden whatsApp üzerinden koltuklarınızı resmini çekip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Koltuklarınızı elemanlarımız adresinden alıyor, atölyemize getiriyoruz. söküm işleri yapılıyor, söküm işlerinden sonra koltuk iskeletin kırık çıkık işlerini tamir ediyor.1 sınıf sünger kaplaması Koltuk döşeme kumaşlarının kalıplarını cıkartıyoruz.ve sonra koltuklarınızı ustalarımız tarafından kaplama işleri yapıyor. Koltuklarınızı  temizlik işleri yapıyoruz. Yapmış olduğumuz koltuk döşeme işlerinizi ambalajlıyoruz aracımıza yükleyip adrese teslim ediyoruz.

Koltuk döşemelik kumaşlarımız   ev ipek döşemelik kumaş, valline döşemelik kumaş, aşan tekxtil, anatolia deşemelik, sertex kumaş ve kendi bünyemizde kumaşlarımızda var… Kendimize ayıt spot döşemelik kumaşlarımız hem uygun hem kalitelidir

Amacımız, size en uygun fiyat ile en iyi hizmeti sunabilmektir.

İsteğe uygun taksitli ödeme imkanlarımız bulunmaktadır. Kredi kartına taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

Kaliteli malzeme kullanmak öncelikli prensiplerimizden olup, itinalı çalışma ve zamanında teslimat da diğer prensiplerimizdir. Bizim için müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri ve köylerine hizmet vermekteyiz. Bu hizmet esnasında bakımı ve/veya tamiri yapılacak koltuklarınızı, koltuk takımlarınızı, puf, kanepe, vs. ürünlerinizi evinizden veya işyerinizden teslim alarak, söz verdiğimiz tarih ve saatte yine evinize veya işyerinize ya da İstanbul Anadolu yakasındaki dilediğiniz adrese teslim ederiz.