Bu orijinal koltuk, esinlenilmiş bir tasarıma sahiptir. Kaşmir döşemeli alçak bir puf, yapısı masif ahşaptır ve köpük dolgu yumuşak ve çok rahattır. Bu orijinal koltuk, rahat bir koltuk sağlarken, herhangi bir alanı stil ile dekore etmek için idealdir. Yatak odası, oturma odası için mükemmeldir ve hem yetişkinler hem de çocuklar için hizmet vermektedir.

Temizlik talimatları

Sadece kuru temizleme. Döşemelik kumaşları minderlerden ve kuru temiz kumaştan çıkarın. Seçtiğiniz tekstil ürününüz için daha fazla temizlik ve bakım çalışmaları için sayfasına bakınız.

Ekstra koltuk ya da ayak tabanı olarak çalışır.

Ustalarının tüm ustalıklarını ifade eden karmaşık bir yaratılışla. Her şeyden önce görsel olandan büyük rahatlık sağlanır. Kıvrım ve dikiş serbest oyun tarafından verilen gevşeme ve gerçek vazgeçme hissi. Yapı katı kayın ve huş üretilmiştir. Koltuk süspansiyonu elastik şeritler tarafından sağlanır. Koltuk ve arkalık poliüretan köpük ve polyester dolgu ile doldurulur. Döşeme, koltuk ve koltuk arkalığının iç kısmında yenilikçi bir kıvrım dikişiyle daha da süslenmiş olan koltuk döşeme fiyat koltuk döşeme puf döşeme kanepe döşeme koltuk yüz deşimi ucuz koltuk döşeme